KREKENAVOS KULTŪROS CENTRO ŽIBARTONIŲ PADALINYS

 

Krekenavos kultūros centro Žibartonių padalinys garsėja savo teminėmis vakaronėmis. Tradiciškai kasmet organizuojamos Užgavėnės, Kaziuko mugė, vaikų ir jaunimo pamėgta šventė  „Sudie, vasarėle“.

Per Užgavėnes bendruomenės nariai ne tik kepa blynus ir laukia „žydukų“ savo namuose, bet ir patys džiaugiasi šia švente tapdami jos dalyviais.

Kaziuko mugėje dalyvauja visa bendruomenė: kas perka, kas parduoda, visi ateina ir linksmai praleidžia laiką žaidimų ratelyje bei įvairiose varžybose.

Vasaros uždarymo renginys „Sudie, vasarėle“  –  ypatingai laukiama šventė, kurios metu suvažiuoja svečiai iš aplinkinių kaimų ir netgi kaimyninių rajonų. Vyksta krepšinio, futbolo varžybos, linksmosios estafetės. Šventės eigoje apdovanojami gražiausių sodybų šeimininkai. Vakaras pasibaigia įspūdingu koncertu, šokiais ir  dainomis.

Metų pabaigoje svarbiausia ir smagiausia šventė – Naujųjų metų sutikimas, kuri vyksta jau kelintus metus iš eilės. Norinčių dalyvauti skaičius didėja, nes šventės programa kasmet keičiasi ir tampa vis įspūdingesnė. 

Žibartonių bendruomenės žmonės į kultūrinį gyvenimą žiūri palankiai bei noriai dalyvauja įvairiose šventėse.

g

Krekenavos kultūros centro Žibartonių padalinys

_______________________________________________________________________________________

Padalinio vadovas Dainius Drumžlys

  Tel.nr. +370 670 22 005   el. paštas dainius.drumzlys@gmail.com

___________________________________________________________________________________________